Apie mus

  

2009 metais įsteigta pramoninių šviestuvų gamykla ECOLIGHT yra įsikūrusi Linksmakalnio miestelyje, Kauno rajone. Mūsų produkcija yra parduodama daugiau kaip 17 pasaulio šalių įskaitant Vokietiją, Slovėniją, Lenkiją, Jungtinius Arabų Emiratus, Didžiają Britaniją, Čekiją, Latviją, Daniją, Jordaniją, Saudo Arabiją, Airiją, Italiją bei kitas.

ECOLIGHT prekinis ženklas įkūnija aukštos kokybės ir minimalaus dizaino šviestuvo sampratą. Būdami oficialūs Philips partneriai, gamindami pramoninius šviestuvus, naudojame tik pažangiausius bei sertifikuotus elektronikos komponentus. Mes visą dėmesį kreipiame į efektyvumą bei ilgalaikį tarnavimą sunkiomis sąlygomis, o ne į prabangų dizainą. ECOLIGHT yra puikus sprendimas kompanijoms, kurios ieško nebrangių bet patikimų pramoninių šviestuvų komercinėms patalpoms, sporto salėms bei gatvėms apšviesti. Visi mūsų šviestuvai naudoja Philips technologijas ir atitinka ENEC (angl. the European Norms Electical Certification) normas.

ELEKTROS TAUPYMO SPRENDIMAI, UAB (ECOLIGHT) yra sertifikuota pagal ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 ir ISO 50001 standartus įmonė.

  

  

MŪSŲ MISIJA IR FILOSOFIJA

Mes esame tam, kad gamintume aukštos kokybės pramoninį apšvietimą. Mes tikime paprastais ir patikimais sprendimais. Mes tikime, kad mūsų produktai privalo būti atsiperkantys, būdami labiau ekonomiški ir draugiški gamtai. Mes tikime, kad visos įmonės darbuotojų grandys privalo tampriai bendradarbiauti, nes tik tai padeda mums pasiekti daugiau nei kiti. Mes stengiamės darbus atlikti puikiai ir nebijome pripažinti savo klaidų bei keistis kai klystame. Mes prisiimame socialinį įsipareigojimą darbinti žmones su negalia, padėdami jiems tapti aukštų standartų kompanijos dalimi.