Pramoninių ir gatvės šviestuvų gamykla. lt-logo-14893442686.jpg

Tapome Gazele 2015

Tapome Gazele 2015

Norime pasidžiaugti, kad UAB "Elektros taupymo sprendimai" tapo „Gazelė 2015“. „Gazelės“ nominacija skiriama už greitą įmonės augimą, lankstumą ir pelningumą. „Gazelės“ ženklas tiek Lietuvoje, tiek ir kitose šalyse vis plačiau tampa kokybės sinonimu.

Svarbiausi kriterijai vertinant įmones — stabilus pardavimų didinimas, pelninga veikla, skaidrumas ir viešumas. Įmonė turi tvarkingai mokėti LR įstatymuose numatytus mokesčius ir kasdieninėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais.

„Gazelės“ apdovanojimą į Europą perkėlė ir adaptavo Danijos verslo dienraštis „Borsen“. Danais pasekė švedai, lenkai, estai, latviai, austrai, slovėnai ir lietuviai. 

Gazelė 2015

Mes dėkojame savo partneriams ir klientams, kurių dėka mūsų įmonė pateko į labiausiai sėkmingų ir augančių Lietuvos įmonių sąrašą - Gazelės 2015!

UAB "Elektros taupymo sprendimai" (ECOLIGHT) yra apšvietimo įrangos gamybinė įmonė, įkurta 2009 metais. Bendrovė gamina aukštos kokybės itin ekonomiškus vidaus patalpų šviestuvus. ECOLIGHT yra socialinė įmonė ir įdarbina žmones su negalia. Įmonėje dirba 35 darbuotojai, iš jų 26 neįgalieji. Apie 70% pagaminamos produkcijos yra eksportuojama į 17 pasaulio šalių.

ECOIGHT yra sertifikuota pagal ISO 9001, ISO 14001 ir OHSAS 18001 standartus įmonė.

Kategorijos

Populiariausi

Naujausi

Paieška naujienose

Archyvas