Pramoninių ir gatvės šviestuvų gamykla. lt-logo-14893442686.jpg

Įgyvendintas projektas ,,Konkurencingumo ir eksporto apimčių didinimas dalyvaujant tarptautinėse parodose“

Įgyvendintas projektas ,,Konkurencingumo ir eksporto apimčių didinimas dalyvaujant tarptautinėse parodose“

UAB „Elektros taupymo sprendimai“ yra apšvietimo įrangos gamybinė įmonė, įkurta 2009 metais. Bendrovė gamina plataus asortimento aukštos kokybės itin ekonomiškus lauko ir vidaus patalpų šviestuvus. Siekiant toliau sėkmingai vystytis įmonė privalo aktyviai dalyvauti tarptautinėse parodose, kurių metu siekia išlaikyti ir stiprinti savo pozicijas tarptautinėse rinkose bei ieško nišų ir bando įsiskverbti į naujas rinkas.

UAB „Elektros taupymo sprendimai“ 2016 metų kovo mėnesį inicijavo projektą, kurio tikslas – padidinti įmonės konkurencingumą ir jos gaminamos produkcijos pardavimų užsienio rinkose apimtis dalyvaujant tarptautinėse parodose. Siekiant išlikti konkurencingai tarptautiniu mastu, įmonei itin svarbu didinti žinomumą užsienio rinkose, taip sukuriant ir išlaikant gerą įmonės įvaizdį tarp verslo partnerių ir klientų. Siekiant efektyviai išnaudoti visas konkurencingumo ir eksporto didinimo galimybes, UAB „Elektros taupymo sprendimai“ yra reikalingos investicijos, kurioms nuosavų lėšų nepakanka, todėl dėl papildomo finansavimo projektui buvo kreiptasi į ES struktūrinius fondus pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT“. Įmonės įgyvendinamam projektui buvo skirtas 45.000 eurų finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo.

Projekto metu įmonė ir jos gaminama produkcija buvo pristatyta dešimtyje tarptautinių parodų, kurios vyko Vokietijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Italijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose. UAB „Elektros taupymo sprendimai“ sudalyvavo šiose parodose:

  1. LIGHT & BUILDING 2016 (Vokietija);
  2. ENERGETAB 2016 (Lenkija);
  3. ENVIRONMENT AND ENERGY (Latvija);
  4. LIGHT & BUILDING MIDDLE EAST 2016 (Jungtiniai Arabų Emyratai);
  5. ELTEC (Vokietija);
  6. ELEKTROTECHNIK 2017 (Vokietija);
  7. ELTEFA (Vokietija);
  8. EUROLUCE (Italija);
  9. ENERGETAB 2017 (Lenkija);
  10. ENVIRONMENT AND ENERGY (Latvija).

Įgyvendinusi projektą UAB „Elektros taupymo sprendimai“ tarptautinėse parodose pristatė įmonę ir jos gaminamą produkciją potencialiems klientams. Šio projekto įgyvendinimas teigiamai įtakos visą įmonės veiklą – augs įmonės pardavimai, didės pelningumas bus didinamas įmonės žinomumas ir konkurencingumas tarptautinėse rinkose. Įgyvendinus projektą UAB „Elektros taupymo sprendimai“ konkurencingumo ir eksporto apimčių didinimas dalyvaujant tarptautinėse parodose“ prisidėta ne tik prie įmonės pardavimų geografijos išplėtimo, bet ir prie spartesnio įmonės apyvartos bei eksporto rodiklių gerėjimo.

Projekto įgyvendinimo pabaiga – 2017 m. spalio mėn.   

 

ES parama

Projektas finansuojamas iš Regioninės plėtros fondo ir LR valstybės biudžeto lėšų. 

Kategorijos

Populiariausi

Naujausi

Paieška naujienose

Archyvas