Pramoninių ir gatvės šviestuvų gamykla. lt-logo-14893442686.jpg

TAPOME GAZELE 2018

TAPOME GAZELE 2018

Norime pasidžiaugti, kad UAB "Elektros taupymo sprendimai" tapo „Gazelė 2018“. Anksčiau ECOLIGHT buvo nominuota "Gazelė" apdovanojimu 2015 ir 2017 metais. "Verslo žinios" (www.vz.lt) jau 15 kartą nominuoja įmones "Gazelė" apdovanojimu už greitą įmonės augimą, lankstumą ir pelningumą. „Gazelės“ ženklas tiek Lietuvoje, tiek ir kitose šalyse vis plačiau tampa kokybės sinonimu.

Svarbiausi kriterijai vertinant įmones — stabilus pardavimų didinimas, pelninga veikla, skaidrumas ir viešumas. Įmonė turi tvarkingai mokėti LR įstatymuose numatytus mokesčius ir kasdieninėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais.

„Gazelės“ apdovanojimą į Europą perkėlė ir adaptavo Danijos verslo dienraštis „Borsen“. Danais pasekė švedai, lenkai, estai, latviai, austrai, slovėnai ir lietuviai.

Mes dėkojame savo partneriams ir klientams, kurių dėka mūsų įmonė pateko į labiausiai sėkmingų ir augančių Lietuvos įmonių sąrašą - Gazelės 2018!

 

Gazelė 2018

 

UAB "Elektros taupymo sprendimai" (ECOLIGHT) yra apšvietimo įrangos gamybinė įmonė, įkurta 2009 metais. ECOLIGHT yra socialiai atsakinga įmonė ir vietinė lyderė neįgaliųjų užimtumo srityje. ECOLIGHT LED produktai parduodami visame pasaulyje ir platinami distributorių bei partnerių iš daugiau nei 17 šalių, įskaitant Vokietiją, Slovėniją, Lenkiją, JAE, Jungtinę Karalystę, Čekijos Respubliką, Latviją, Daniją, Jordaniją, Saudo Arabiją, Airiją, Italiją ir kt.

„ECOLIGHT“ prekės ženklas yra nepriekaištingas požiūris į aukštos kokybės apšvietimo sprendimus. Oficialus Philips apšvietimo partneris ECOLIGHT naudoja pažangiausias technologijas, gaminant pramoninius LED šviestuvus. Kadangi efektyvus šiandien reiškia gražus, todėl mes sutelkiame dėmesį į efektyvaus ir ilgalaikio didelio galingumo apšvietimo esminius dalykus, taupant nepagrįstus dalykus, tokius kaip puošnus dizainas. ECOLIGHT yra prekių ženklas tiekėjams, architektams ir rangovams, ieškantiems aukštos kokybės, energiją taupančių LED apšvietimo sprendimų architektūros, pramonės, sporto ir lauko sąlygomis. Visi mūsų šviestuvai yra maitinami naujausia „Philips“ technologija ir atitinka Europos elektros energijos sertifikavimo standartus (ENEC).

ECOLIGHT yra sertifikuota pagal ISO 9001, ISO 14001 ir OHSAS 18001 standartus įmonė.

Kategorijos

Populiariausi

Naujausi

Paieška naujienose

Archyvas