Pramoninių ir gatvės šviestuvų gamykla. lt-logo-14893442686.jpg

SIGNIFY – ECOLIGHT VASAROS MOKYMŲ STOVYKLA 2019

SIGNIFY – ECOLIGHT VASAROS MOKYMŲ STOVYKLA 2019

Ar esate kada nors susimastę, kas yra vasara? Pagal Urban dictionary vasara- “pati gražiausia mergina, kokią tik gali sutikti“. Tuo tarpu Cambridge dictionary pateikia mums labiau įprastą apibrėžimą sakydami, kad vasara „tai metų laikas tarp pavasario ir rudens“. Nepaisant to, Ecolight vasara yra metas, kuomet visi apšvietimo specialistai susirenka į vieną vietą. Nieko neišsiskiria ir šie metai. Mat rugpjūčio 8-9 d. visi mūsų partneriai yra kviečiami į nuostabią rytų Lietuvoje įsikūrusią Norviliškių pilį. Šiemet visi stovyklos dalyviai turės galimybę keliauti laiku – gyvensime XVI a. pilyje, o dienos programa mus nukels į tamsiausius sovietinius laikus.

 

Tačiau prieš pasineriant į šiuometinį nuotykį, prisiminkime praeitų metų Signify-Ecolight stovyklos akimirkas.

Nors pagrindinė stovyklos tema buvo industrinis apšvietimas, itin didžiules diskusijas sukėlė krepšinis. Tikriausiai kitaip būti ir negali, kai vienoje vietoje susitinka lietuvių ir slovėnų krepšinio mylėtojai. Beveik du metus mūsų profesionalios pokalbių grupės paskyroje „Viber“ buvo užgrūstos audringų nuomonių, kurios šalies komanda yra geresnė. Vos Dubingiuose pasirodė Joze, jis buvo priverstas atsakyti už savo pareiškimus – įvyko amžiaus dvikova tarp pono Erjavec ir Ecolight pardavimų vadovo Dainiaus Bernotavičiaus. Nepaisant didžiulių slovėnų LeBrono Džeimso pastangų, Lietuva iškovojo pergalę ir galėjo džiaugtis apgintu titulu. 

Po emociškai intensyvios dvikovos, visi dalyviai turėjo galimybę apsilankyti tikroje lietuviškoje alaus darykloje „Švyturys-Utenos alus“. Ekskursija buvo nuostabi proga visiškai naujai įrengtų Ecolight šviestuvų apžiūrai, kurie aiškiai ir maloniai nušvietė alaus daryklos patalpas. Tai buvo puiki galimybė rimtus darbus sujungti su smagiomis pramogomis. 

Kitą dieną visi dalyviai pasidalino į dvi grupes: viena išplaukė į baidarių žygį, o kita susipažino su vietiniu ežerais gausiu Zarasų miesteliu. Kiek vėliau, vakarop, visi renginio dalyviai susitiko Asvejos ežero pakrantėse, kur praleido likusį vakarą mėgaudamiesi šašlykais. Susitikimo apogėjus pasiekė įvykus metų apdovanojimams. Didžiulė pagarba ir sveikinimai dar kartą keliauja visiems laimėtojams! 

Visgi tam, kad būtų galima džiaugtis pramogomis, jas dera nusipelnyti. Niekas to atvirai nesako, bet tai yra slaptasis Ecolight šūkis. Būtent dėl to, prieš visas pramogas renginio dalyviai turėjo įtemptą darbinę mokymų sesiją: „Iššūkiai ir geriausios Ecolight produktų pardavimo praktikos skirtingose šalyse“. Visos diskusijos sugulė į naudingus patarimus pravertusius kasdieniame darbe. 

Itin smagu prisiminti šį linksmą ir reikšmingą vasaros renginį, tačiau būtent dėl šių prisiminimų darosi smalsu, kokia gi bus 2019 metų renginio programa. 

 

Nieko nelaukdami, trumpai apžvelkime šių metų stovyklos programą. 

2019 metai ypatingi, nes sukūrėme ir rinkai pristatome ženklų kiekį įdomių produktų. Būtent dėl šios priežasties nusprendėme daugiausia dėmesio skirti naujų produktų pristatzmui. Stovyklos metu susipažinsime su naujienomis ir atliksime SWOT analizę paremta visų partnerių patirtimi. 

Tiesa, dalis naujų produktų dar net nėra paskelbti viešai. Tad stovyklos dalyviai turės galimybę pirmieji susipažinti su SAULA LED LN ATEX (explosion proof), naujaisiais RADIUS LED ST GEN2, LINAS LED IN AGRO, INDRA LED ID, MARAMA SOL gatvės šviestuvu, MARAMA SOL LEGO POLES ir MARAMA SOL LEGO STREET LIGHTS. Negana to pristatysime mūsų pačių sukurtą išmanaus miesto valdymo įrangą ir dirbtinio intelekto algoritmą. 

Šiais metais laukiame atstovo iš Signify, kuris visiems renginio dalyviams pristatys ryškias apšvietimo rinkos naujoves. Tikimės, kad tai padės padidinti savo kasdienio darbo rezultatus. 

Nepaisant rimtų ir svarbių verslo diskusijų liks laisvo laiko linksmybėms. Ketvirtadienio vakarą visi nusikels laiku į gūdžiuosius 1984-uosius metus ir patirsime tikrą USSR laikų išgyvenimo dramą. Kiek vėliau- sauna, baseinas ir pokalbiai iki paryčių. 

Penktadienį pasiilgusių nuotykių lauks baidarių žygis po vietinius vandens telkinius. O tie, kuriuos labiau domina ramesnis susipažinimas su aplinka, galės džiaugtis pažintiniu turu po Dieveniškių regioninį parką. Galiausiai, visą vasaros stovyklą apibendrins didžiulė ir iškilminga vakarienė, persismelkusi viduramžių dvasia, kurios metu atlikinės grupė SKYDERS! 

Trumpai tariant, nusimato itin audringa ir produktyvi vasara. Prisisekit diržus ir lekiam į SIGNIFY – ECOLIGHT nuotykį! 

 

SIGNIFY-ECOLIGHT
Vasaros Mokymų Stovykla 2019                          

Programa

Trečiadienis, 2019.08.07

• Iki 20 val. atvykimas;
• 20:00 val. – vakarienė.

Ketvirtadienis, 2019.08.08

• 07:00 – 09:00 – Pusryčiai;

Mokymų sesija:

• 09:00 – 09:15 – Renginio atidarymas / pristatymas:
• 09:15 – 11:00 – SIGNIFY pranešimas apie ryškią apšvietimo ateitį;
• 11:00 – 11:15 – Pertauka;
• 11:15 – 13:00 – ECOLIGHT naujienų pristatymas;
• 13:00 – 14:00 – Pietūs;
• 14:00 – 16:30 – SWOT analizė. Bendra diskusija;
• 16:30 – 17:00 – Laisvas laikas;
• 17:00 – 21:00 – 1984. SSRS Išlikimo drama; (https://www.youtube.com/watch?v=o_ycbQk_6ZI)
• 21:00 – 22:00 – Vakarienė;       
• Nuo 22 val. – Pirtis, baseinas ir pokalbiai iki ryto.


Penktadienis, 2019.08.09

• 07:00 – 9:00 – Pusryčiai;
• 09:00 – 16:00 – Baidarių žygis arba turas po Dieveniškių regioninį parką;
• 16:00 – 18:00 – Laisvas laikas;
• 18:00 – Iškilminga viduramžių vakarienė lydima SKYDERs pasirodymo.

(https://www.youtube.com/watch?v=2YaqksKKOSs)

 

Šeštadienis, 2018.08.10

• 09:00 – 11:00 – Pusryčiai;
• 11:00 – Išvykimas.

 

Organizuoja:

Signify logo    Ecolight logo

 

 

Pranešėjai:

Sławomir Henryk Guss

Sławomir Henryk Guss
OEM Lighting Sales Manager at Signify (Lenkija)

 

Adam Dawidowski

Adam Dawidowski
CEO at INS Lighting (Lenkija)

 

Tomas Pukas

Tomas Pukas
CEO at ECOLIGHT (Lietuva)

Kategorijos

Populiariausi

Naujausi

Paieška naujienose

Archyvas