Pramoninių ir gatvės šviestuvų gamykla. lt-logo-14893442686.jpg

UAB „ELEKTROS TAUPYMO SPRENDIMAI“ EKSPORTO RINKŲ PLĖTRA

UAB „ELEKTROS TAUPYMO SPRENDIMAI“ EKSPORTO RINKŲ PLĖTRA

UAB „Elektros taupymo sprendimai“ yra energiją taupančios apšvietimo įrangos gamintoja, kuri ne tik kuria ir gamina į pramonės įmonių segmentą orientuotus energiją taupančius LED šviestuvus, bet ir sėkmingai vysto atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimo apšvietimo sistemose projektus.

Didelę dalį savo pagamintos produkcijos UAB „Elektros taupymo sprendimai“ eksportuoja, o eksporto rinkose matomas ir didžiausias augimo potencialas, todėl siekdama plėsti gaminamos produkcijos eksportą, įmonė nusprendė investuoti į eksporto skatinimo veiklas.

Šiuo tikslu 2019 metų pradžioje įmonė kreipėsi dėl ES struktūrinių fondų paramos pagal priemonę „Naujos galimybės LT“ Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 bei pateikė paraišką projekto finansavimui gauti. 2019 m. rugpjūčio 8 d. UAB „Elektros taupymo sprendimai“ su VšĮ „Lietuvos verslo paramos agentūra“ pasirašė sutartį dėl projekto „UAB Elektros taupymo sprendimai“ eksporto rinkų plėtra“ įgyvendinimo, kuria įmonei skirtas 45 000,00 eurų finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo. Projekto tikslas – įmonės eksporto apimčių didinimas.

Projekto metu įmonė ir jos gaminama produkcija bus pristatoma Vokietijoje, Prancūzijoje, Latvijoje, Serbijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir Saudo Arabijoje vykstančiose tarptautinėse parodose. Aktyvi partnerių užsienio šalyse paieška didins įmonės ir jos gaminamos produkcijos žinomumą tikslinėse rinkose, o tai suteiks įmonei galimybes ne tik vykdyti eksporto plėtrą šiuo metu užimamose rinkose, bet ir plėstis į naujas užsienio rinkas.

Projekto įgyvendinimas užtikrins įmonės tarptautinio konkurencingumo stiprėjimą, sudarysiantį sąlygas dar labiau padidinti įmonės gaminamos produkcijos eksporto apimtis bei sparčiau auginti įmonės veiklos produktyvumą.

Numatoma projekto trukmė – 23 mėnesiai.

  

ES parama

Projektas finansuojamas iš Regioninės plėtros fondo.

Kategorijos

Populiariausi

Naujausi

Paieška naujienose

Archyvas