Pramoninių ir gatvės šviestuvų gamykla. lt-logo-14893442686.jpg

„Ecolight“ tradicija – kasmet dėkoti darbuotojams

„Ecolight“ tradicija – kasmet dėkoti darbuotojams

Kauno rajone įsikūrusi socialinė įmonė „Ecolight“ nuosekliai investuoja į vidinį bendrovės mikroklimatą. Šią įmonės politiką gerai atspindi kasmetinės padėkos šventės, kurias bendrovė organizuoja savo darbuotojams. 

Nuo 2013 metų šio kasmetinio renginio metu yra nominuojami geriausi praėjusių metų darbuotojai, skiriamos premijos, aptariami bendrovės pasiekimai, brėžiami horizontai ateities pergalėms. 

Anot kompanijos direktoriaus Tomo Puko, tokie renginiai leidžia atsitraukti nuo kasdienių verslo rutinų ir objektyviai įvertinti, kas stovi už įmonės pergalių: „Pramoniniais šviestuvais sėkmingai prekiaujame visame pasaulyje, bet niekada neturime pamiršti, kas yra tikrieji šių pergalių kalviai – tai Linksmakalnio kaime kasdien nuoširdžiai dirbantys ir didžiausių padėkų verti mūsų darbuotojai”. 

Provincijoje gyvenantys ir dirbantys žmonės su negalia turi mažiau progų vakarais nueiti į teatrą ar į koncertą. Todėl aktyvus bendrovės socialinis gyvenimas ne darbo metu yra labai svarbus sklandžiai šių asmenų integracijai į visuomenę. 

Šviestuvus gaminanti bendrovė „Ecolight” socialinės įmonės statusą įgavo 2011 m. Maždaug trys ketvirčiai bendrovės darbuotojų yra asmenys su negalia. Kauno rajone, Linksmakalnio kaime, įsikūrusi bendrovė yra oficialus olandų milžino „Philips” partneris Lietuvoje.

„Teisiniai terminai ir kovos dėl įstatymų dažnai ištrina iš atminties tikrąją sąvokų reikšmę”,- samprotauja T. Pukas: „Socialinė įmonė visų pirma yra tokia įmonė, kuriai nuoširdžiai rūpi darbuotojų socialinė, ekonominė ir emocinė gerovė, ir tikra socialinė įmonė šiems idealams liks ištikima nepaisydama to, kaip keisis ar nesikeis socialinių įmonių įstatymas”. 

  

Socialinė įmonė, šventės

Socialinė įmonė, šventės

Kategorijos

Populiariausi

Naujausi

Paieška naujienose

Archyvas