Pramoninių ir gatvės šviestuvų gamykla. lt-logo-14893442686.jpg

VOLFO ENGELMANO ATVEJO TYRIMAS

VOLFO ENGELMANO ATVEJO TYRIMAS

CP Electronics padeda sumažinti energijos vartojimą daugiau nei per pusę didelėje alaus darykloje

Partnerystė tarp lietuviškos šviestuvų įmonės ir CP Electronics padėjo žinomai alaus daryklai sumažinti energijos vartojimą daugiau nei 50 proc. Didžiausias JK apšvietimo valdymo specialistas mus aprūpino PIR jutikliais montuojamais ant švietuvų, leidžiančiais gėrimų gamintojui visiškai kontroliuoti apšvietimą, net jei darbuotojų nėra darbo zonoje.

Minėta alaus darykla priklauso Volfui Engelmanui Kaune. Volfas Engelmanas priklauso Suomijos „Olvi“ įmonių grupei, kuri yra trečia didžiausia alus ir nealkoholinių gėrimų gamintoja Suomijoje. Volfo Engelmano darykla kreipėsi pagalbos atsinaujinimui į ECOLIGHT, „CP Electronics“ „OEM“  partnerį.

Dažnai kuriant ir išbandant naujus gėrimus, alaus daryklos apšvietimas turi prisitaikyti, kad atspindėtų gamyklos lankstumą, kuri tuo pat metu turi būti veiksminga bei efektyvi.

Instaliacija buvo vykdoma etapais. Atnaujinimo projektas pradėtas 2017 metų vidury ir baigtas 2018 metų balandžio mėnesį. Šiame projekte Volfas rekonstravo katilinę, butelių liniją, gamyklą, pakavimo plotą ir bendrą sandėlių apšvietimą.

Daugiau nei 360 senosios kartos 2x58W  šviestuvų su T8 fluorescentinėmis lempomis buvo pakeisti ECOLIGHT 65W LED šviestuvais. Šiuo atveju daugiau kaip 80 šviestuvų įrengti PIR su fotoelementais, valdančiais 3-4 kaimyninius šviestuvus. Siekiant pritaikyti įvairius montavimo aukščius, ECOLIGHT naudojo CP Electronics EBMPIR MB-DD ir EBDHS-MB-DD jutiklius. Šie šonuose montuojami PIR detektoriai buvo specialiai suprojektuoti montavimui ant batten arba box stiliaus pramoninių šviestuvų. Jie taip pat leidžia įdiegti atnaujinimus jau egzistuojančiose švietimo sistemose.

Aukštų lubų šviestuvuose  EBDHS-MB PIR judesio jutikliai suteikia jautrią aukšto lygio judesio aptikimą dideliame plote. Šie jutikliai idealiai tinka aukštoms luboms, aukšto lygio apšvietimui sudėtingose vietose, esant didesniam montavimo aukščiui- pvz., sandėliams ir gamykloms. Jų dėka, taip pat yra lengva modifikuoti šviestuvus. 

Tomas Pukas, ECOLIGHT vykdomasis direktorius pasakoja apie šio projekto pasisekimą : Po instaliacijos, Volfas pranešė apie reikšmingą apšvietimo lygio patobulėjimą, kai tuo tarpu energijos vartojimas nukrito 50 procentų.

“CP detektorių naudojimas papildomai sumažina 20–30% energijos, priklausomai nuo tuo metu vykdomos veiklos. Tai lėmė didžiulį išlaidų sutaupimą verslui ir jie buvo labai sužavėti atliktu darbu. „

Šiame projekte ECOLIGHT rinkosi CP Electronics‘ produktus. Martin Allcock iš CP Electronics pasakoja : “Mes dirbame su ECOLIGHT nuo pat 2015-ųjų, kai jie pradėjo reguliariai pardavinėti mūsų jutiklius. Dauguma jų klientų gyrė jų produktų kokybę. Pagrinde jie naudojo mūsų EBMPIR-MB ir EBDHS-MB jutiklius, nes jie yra lankstūs ir lengvai pakeičiami. Mes džiaugiamės girdėdami, jog Volfas yra patenkintas galutiniu rezultatu.“

 

Apie „CP Electronics“ OEM pasiūlą plačiau - https://www.cpelectronics.co.uk/oem-lighting-controls/

 

CP Electronics

„CP Electronics“ yra pasaulinis lyderis, padedantis organizacijoms pasiekti savo energijos vartojimo tikslus, turintis daugiau nei 40 metų patirties kuriant ir gaminant pažangiausius energijos taupymo valdiklius šildymui, apšvietimui ir vėdinimui. Jo energijos valdymo produktai padeda organizacijoms laikytis tokių teisės aktų, kaip Statybos taisyklių (JK) L dalis, ir sumažinti tokių mokesčių poveikį, pvz. klimato kaitos mokestis.

2016 m. „CP Electronics“ tapo naujai sukurto „Energy Controls“ verslo skyriaus „Legrand UK“ ir Airijos dalimi.

 

Apie Legrand 

„Legrand“ yra pasaulinė elektros ir skaitmeninių pastatų infrastruktūros specialistė, turinti beveik 90 šalių įrenginius ir beveik 180 pasaulio šalyse parduodamus produktus.

Legrand pradėjo gaminti Jungtinėje Karalystėje 1980 metais, ir šiandien turi tris pagrindines kompetencijas - mechanine, elektrinę ir elektroninę. Maždaug 85 proc. Jungtinės Karalystės dukterinės bendrovės parduodamų produktų yra pagaminti Jungtinėje Karalystėje ir  daugiau nei 50 proc. jos produktų turi elektroninį / skaitmeninį elementą.

Jungtinėje Karalystėje verslas yra suskirstytas į šiuos specialistų verslo skyrius : Pagalbinis gyvenimas ir sveikatos priežiūra, kabelių valdymas, duomenų centrai, energijos kontrolė, energijos paskirstymo ir laidų įrenginiai.

Daugiau nuorodų į tą pačią istoriją kitose žiniasklaidose :

 

https://www.cpelectronicscorporate.com/en/projects/brewery-halves-energy-usage-with-standalone-presence-detectors

https://www.thelia.org.uk/news/cp-electronics-helps-decrease-power-consumption-over-half-famous-lithuanian-brewery

Kategorijos

Populiariausi

Naujausi

Paieška naujienose

Archyvas