Pramoninių ir gatvės šviestuvų gamykla. lt-logo-14893442686.jpg

UAB „ELEKTROS TAUPYMO SPRENDIMAI“ PRODUKCIJOS SERTIFIKAVIMAS

UAB „ELEKTROS TAUPYMO SPRENDIMAI“ PRODUKCIJOS SERTIFIKAVIMAS

UAB „Elektros taupymo sprendimai“ yra energiją taupančios apšvietimo įrangos gamintoja, kuri ne tik kuria ir gamina į pramonės įmonių segmentą orientuotus energiją taupančius LED šviestuvus, bet ir sėkmingai vysto atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimo apšvietimo sistemose projektus. Didelę dalį savo pagamintos produkcijos UAB „Elektros taupymo sprendimai“ eksportuoja, o eksporto rinkose matomas ir didžiausias augimo potencialas, todėl įmonės vadovai ieško sprendimų, kaip padidinti įmonės žinomumą užsienio rinkose bei plėsti savo gaminamos produkcijos pardavimus.

Šiuo tikslu 2019 metų pabaigoje įmonė kreipėsi dėl ES struktūrinių fondų paramos pagal priemonę „Expo sertifikatas LT“ Nr. 03.2.1-LVPA-K-802 bei pateikė paraišką projekto finansavimui gauti. 2020 m. kovo 27 d. UAB „Elektros taupymo sprendimai“ su VšĮ „Lietuvos verslo paramos agentūra“ pasirašė sutartį dėl projekto „UAB Elektros taupymo sprendimai“ produkcijos sertifikavimas (Nr. 03.2.1-LVPA-K-802-03-0011)“ įgyvendinimo, kuria įmonei skirtas 41 813,97 eurų finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo. Projekto tikslas – padidinti įmonės konkurencingumą ir pardavimus užsienio rinkose, sertifikuojant produkciją.

Projekto įgyvendinimo metu planuojama sustiprinti pozicijas eksporto rinkose, investuojant į įmonės gaminamos produkcijos sertifikavimą. Numatoma sertifikuoti visą eilę įmonės gaminamų įvairių modelių LED šviestuvų, kurių nemaža dalis rinkai buvo pristatyti einamaisiais metais. Sertifikavus produkciją, atsiras galimybė ją pasiūlyti aukštu pelningumu pasižymintiems sektoriams (sprogioms aplinkoms skirti šviestuvai) ir didele perkamąja galia pasižyminčioms šalims (Saudo Arabija, JAE, Izraelis), o taip pat padidinti eksporto apimtis į svarbiausias įmonei užsienio šalių rinkas, tokias kaip Lenkija ir Vokietija.

Projekto įgyvendinimo metu sertifikatų įgijimas sustiprins įmonės gaminamos produkcijos konkurencingumą užsienio šalių rinkose, o tai suteiks galimybę užsitikrinti sėkmingą tolimesnę įmonės plėtrą jau užimamose eksporto rinkose ir skverbimąsi į naujas užsienio šalių rinkas. Šio projekto dėka augantis įmonės gaminamos produkcijos eksportas prisidės prie įmonės plėtros ir sudarys sąlygas nuolatiniam veiklos rezultatų gerinimui ne tik projekto metu, bet ir po projekto įgyvendinimo.

Numatoma projekto trukmė – 24 mėnesiai.

  

ES parama

Projektas finansuojamas iš Europos Regioninės plėtros fondo.

1 Comments

  • Avatar
    Davie Locksmith
    Sep 13, 2021

    Very interesting subject, regards for putting up. More Info At: Davie Locksmith

Kategorijos

Populiariausi

Naujausi

Paieška naujienose

Archyvas